Zastępstwa w dniu 16.06.2021 środa
Monika Baranowska
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 DP - Uczniowie przychodzą później    
3 2 DG - Uczniowie przychodzą później   matematyka została zrealizowana we wtorek
4 2 DG - Uczniowie przychodzą później    
5 2 EG - 309 Piotr Kulpa j. polski z wtorku z 1 h lekcyjnej
       
Magdalena Chełmińska
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 EP(2) - 205 Hanna Wachowiak za nieobecny oddział
3 2 EP - 213 Jerzy Truszkowski za nieobecny oddział
4 2 EG(2) - Uczniowie przychodzą później    
5 2 BP(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
6 2 BP(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Kamila Gałek-Stachura
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 BG(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 1 I(1) - Świetlica    
4 2 CG(2) - Złączenie grup   Pani Anna Grajek za nieobecny oddział; cały oddział 2CG
5 2 AP(2) - Świetlica    
6 1 D(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 1 D(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 1 I(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Tomasz Janka
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 A(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
3 3 I(1) - Świetlica    
4 2 CG(1) - Anna Grajek za nieobecny oddział; cały oddział 2CG; sala 213
5 1 A(1) - 303 Iwona Dziemitko za nieobecny oddział
6 3 H(2) - 303 Łukasz Dolski za nieobecny oddział
7 1 H(1) - 303 Rafał Borowczyk za nieobecny oddział
8 1 F(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Wojciech Korput
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 A - 220 Małgorzata Zelek za nieobecny oddział
3 3 E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
4 1 B - 220 Rafał Borowczyk za nieobecny oddział
5 2 DG(2) - 301 Anna Gałdecka-Wysk za nieobecny oddział
6 2 DP(1) - 301 Rafał Korytek za nieobecny oddział
7 2 EP(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 1 F(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Hanna Kulczewska
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 HG - Uczniowie przychodzą później    
2 2 HG - Uczniowie przychodzą później    
3 2 FP - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
4 3 D - Uczniowie przychodzą później    
5 3 D - 215 Marcin Chabowski STD z 2 h lekcyjnej; oddział rozpoczyna o 11:40
       
informatyka Vacat
lekcja opis zastępca uwagi
0 2 EP(1) - TELE 1 Grzegorz Kantowicz  
1 2 EP(1) - TELE 1 Grzegorz Kantowicz  
2 2 EP(1) - TELE 1 Grzegorz Kantowicz  
6 2 EP(2) - TELE 1 Grzegorz Kantowicz  
7 2 EP(2) - TELE 1 Grzegorz Kantowicz  
8 2 EP(2) - TELE 1 Grzegorz Kantowicz  
       
Jacek Wiśniewski
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 FG(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 2 FG(1) - Uczniowie przychodzą później    
4 3 E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
5 2 DP - 218 Roksana Rajkowska za nieobecny oddział
6 3 D - 218 Marcin Chabowski STD z 3 h lekcyjnej
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN